ALKAM SECURITY SP. Z O.O.

Kontrola wejścia Monitoring przemysłowy zmienił oblicze również systemów otwierania drzwi. Dzięki dodaniu kamer do domofonów otrzymaliśmy systemy wideodomofonowe. Aktualnie możemy podejrzeć kto podszedł do furtki i zdecydować zawczasu, czy otworzyć drzwi i wpuścić daną osobę do środka. Monitor dotykowy DVS-WM714E/A to idealny produkt do zastosowań dla domów jednorodzinnych i małych firm. Duża funkcjonalność gwarantuje jakość według światowych standardów. Trwałość, niezawodność i szereg funkcji u

Gwarancja: 24 miesięcy

DVS-WM714E/A - Monitor wideodomofonu 7" dotykowy

DVS-WM714E/A


499,99

PLN
Powiadom mnie o dostępności
  • DVS-WM714E/A
  • DVS-WM714E/A

Kontrola wejścia

Monitoring przemysłowy zmienił oblicze również systemów otwierania drzwi. Dzięki dodaniu kamer do domofonów otrzymaliśmy systemy wideodomofonowe. Aktualnie możemy podejrzeć kto podszedł do furtki i zdecydować zawczasu, czy otworzyć drzwi i wpuścić daną osobę do środka.
Monitor dotykowy DVS-WM714E/A to idealny produkt do zastosowań dla domów jednorodzinnych i małych firm. Duża funkcjonalność gwarantuje jakość według światowych standardów. Trwałość, niezawodność i szereg funkcji ułatwiają codzienną obsługę bramy wejściowej.
Nasze wideodomofony to między innymi niezawodne, nowoczesne monitory, które charakteryzują się najwyższą jakością i nowoczesnym wzornictwem. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty CE oraz RoHs.

Poznaj wysoka funkcjonalność!

Największe zalety monitora DVS-WM714E/A to: duży i czytelny wyświetlacz, funkcjonalność oraz ciekawa estetyka.
Wyposażony w kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 7″, obsługuje 2 stacje bramowe (2 stacje lub 1 stacja + kamera CCTV). Możliwy podgląd i podsłuch z kamery zewnętrznej. System można rozbudować o dodatkowe 3 monitory lub unifony. Urządzenie posiada przydatna funkcję interkomu oraz przekazania rozmowy oraz sterowania elektrozaczepami.
Panel sterowania jest wyposażony w proste i czytelne ikony, które ułatwią obsługę każdemu domownikowi. Ponadto przydatną opcją są dwa oddzielne przyciski do odblokowywania bramy lub furtki. Monitor obsługuje kamery o rozdzielczości HD.

Wyszukany styl

Tworząc monitor DVS-WM714E/A chcieliśmy aby był nie tylko funkcjonalny, ale również estetyczny. Dlatego wygląda jak zdjęcie rodzinne w ładnej oprawie. Jego klasyczny design sprawia, że znakomicie wkomponuje się wszędzie tam, gdzie będziesz tego potrzebować. Możesz być pewny, że DVS-WM714E/A nie zaburzy wystroju twojego wnętrza.
Konstrukcja monitora wykonana z aluminium oraz twardego poliwęglanu sprawi, że będzie służył przez długie lata. Monitor jest stworzony do intensywnego użytkowania.
Menu jest proste i czytelne. Z doświadczenia wiemy iż często użytkownikami są osoby, które nie znają się na elektronice. Dlatego zadbaliśmy o to, aby ikony były duże i czytelne a obsługa była bardzo intuicyjna. Otwieranie drzwi nigdy wcześniej nie było tak proste!

Szybka i łatwa konfiguracja

Zestaw cechuje się stosunkowo prostym procesem instalacji. Połączenie stacji bramowej z monitorem jest realizowane przy pomocy 4 przewodów. Do obsługi elektrozaczepu niezbędne jest użycie 2 dodatkowych przewodów.
Cechą charakterystyczną monitora są niewielkie wymiary co pozwala na zainstalowanie ich tam gdzie do dyspozycji mamy mało miejsca.
Jeśli posiadasz przynajmniej podstawową wiedzę z zakresu elektryki / elektroniki, to proces instalacji i konfiguracji zestawu przebiegnie szybko i sprawnie!
Otrzymasz również instrukcję obsługi, która ułatwi montaż i obsługę. Przed zabraniem się do montażu koniecznie zapoznaj się z jej treścią!

Skład zestawu:

W zestawie znajdziesz wszystkie niezbędne elementy potrzebne do instalacji, uruchomienia oraz konfiguracji:

- monitor DVS-WM714E/A>- zasilacz na szynę DIN
- komplet wtyków
- instrukcję obsługi (format PDF wysyłany mailem po zakupie)
- ramkę mocującą do ściany


Wszystkie elementy zestawu są fabrycznie nowe, w oryginalnych opakowaniach, niesformatowane i nie używane - dzięki temu masz pewność, że nikt przed Tobą nie użytkował produktów. Wybierz jakość gwarantowaną przez DVS Polska.

Specyfikacja techniczna

•Monitor głośnomówiący
•Dotykowy ekran kolorowy 7" panoramiczny
•Sterowanie 2 elektrozaczepami
•Obsługa 2 stacji bramowych (lub 1 stacja+1 kamera CCTV)
•Możliwość rozbudowy o 3 dodatkowe monitory lub unifony
•Regulacja parametrów monitora (głośność, jasność i kolor)
•Zasilanie: DC 14,5V (zasilacz na listwę DIN w komplecie).
•Tryb dzwonienia: dwukierunkowy interkom
•Maksymalne zużycie energii: 400mA
•Temperatura pracy 0 ℃ ~ + 50 ℃
•Sposób montażu: natynkowa
•Slot na karty pamięci micro SD: do 32GB
•Detekcja ruchu Niska / średnia / Wysoka czułość 3 poziom
•Funkcje: otwieranie / monitorowanie / wewnętrzne wywoływanie / nagrywanie
•Dodatkowe funkcje: ramka do zdjęć / odtwarzacz MP3 i MP4 / muzyka w tle / zegar i wiadomości głosowe
•wymiary : 226 x 151 x 23mm