DVS-TA5036D-IR - Kamera kopułkowa 5Mpx Turbo HD

DVS-TA5036D-IR - Kamera kopułkowa 5Mpx Turbo HD
DVS-TA5036D-IR - Kamera kopułkowa 5Mpx Turbo HD

113,99 PLN *

* Podane ceny są cenami brutto

Solidny i niezawodny monitoring

DVS-TA5036D-IR to kamera jakiej potrzebujesz. Jej obraz o rozdzielczości 5Mpx to ponad dwukrotnie więcej niż jakość full HD. Otwiera to przed Tobą całkiem nowe możliwości i daje pewność, że nic nie umknie Twojej uwadze. Mała obudowa, nieszablonowy design, opływowy kształt, sprawiają, że kamera idealnie wkomponuje się w otoczenie. Możesz zastosować ją jako kamerę do monitoringu domu, biura, firmy, sklepu, magazynu itp.

Dzięki bardzo wysokiej jakości komponentów kamera gwarantuje stabilną pracę zarówno wewnątrz i na zewnątrz, wszędzie tam gdzie możesz podczepić ją do sufitu lub podsufitki

Już dziś sprawdź jakie korzyści skrywa w sobie ta unikalna kamera.

Najwyższa jakość obrazu

Nowoczesny przetwornik CMOS pozwala uzyskać wysokiej jakości obraz w rozdzielczości 5Mpx 2560x1944 przy 20 kl/s. Podświetlacz IR oraz mechaniczny filtr podczerwieni umożliwiają pracę w całkowitej ciemności. Kamera posiada także menu OSD z funkcjami obróbki sygnału, zmniejszającymi szumy i podnoszącymi jakość obrazu takimi jak np: DWDR, DNR, AGC, WB, BLC. Obudowa o klasie szczelności IP67, oraz szeroki zakres dopuszczalnych temperatur pozwalają na pracę kamery w trudnych warunkach środowiskowych. Kamera może być zasilana za pomocą zasilacza DC 12V.

Opływowe kształty

Konstrukcja kamery wykonana z metalu oraz twardego poliwęglanu sprawia, że jest ona odporna na ewentualne próby uszkodzenia mechanicznego oraz typowe warunki atmosferyczne. Kamera stworzona jest z myślą o montażu poziomy, ale można ją także zamontować w pozycji pionowej, dzięki czemu jest bardzo uniwersalna. Najwyższej jakości podzespoły użyte do jej produkcji gwarantują efektywną pracę przez bardzo długi czas.
Jej opływowe kształty oraz nowoczesne wzornictwo sprawiają, że znakomicie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie będziesz tego potrzebować. Niezależnie od tego czy jest to wewnątrz, czy na zewnątrz - DVS-TA5036D-IR będzie zawsze gotowa na to, aby dbać o wszystko to, co dla Ciebie najcenniejsze. Jej opływowe kształty sprawią, że idealnie wtopi się w otoczenie nie niszcząc estetyki pomieszczenia.

Odporna na warunki atmosferyczne

Tworząc kamerę DVS-TA5036D-IR szczególną uwagę zwróciliśmy na jej wytrzymałoś