ALKAM SECURITY SP. Z O.O.

Kamera kopułkowa DVS-TA5036D-IR 5Mpx do analogowego monitoringu przewodowego Turbo HD.

Gwarancja: 24 miesięcy

DVS-TA5036D-IR - Kamera kopułkowa 5Mpx Turbo HD


113,99

PLN
Powiadom mnie o dostępności
  • DVS-TA5036D-IR - Kamera kopułkowa 5Mpx Turbo HD

Solidny i niezawodny monitoring

DVS-TA5036D-IR to kamera jakiej potrzebujesz. Jej obraz o rozdzielczości 5Mpx to ponad dwukrotnie więcej niż jakość full HD. Otwiera to przed Tobą całkiem nowe możliwości i daje pewność, że nic nie umknie Twojej uwadze. Mała obudowa, nieszablonowy design, opływowy kształt, sprawiają, że kamera idealnie wkomponuje się w otoczenie. Możesz zastosować ją jako kamerę do monitoringu domu, biura, firmy, sklepu, magazynu itp.

Dzięki bardzo wysokiej jakości komponentów kamera gwarantuje stabilną pracę zarówno wewnątrz i na zewnątrz, wszędzie tam gdzie możesz podczepić ją do sufitu lub podsufitki

Już dziś sprawdź jakie korzyści skrywa w sobie ta unikalna kamera.

Najwyższa jakość obrazu

Nowoczesny przetwornik CMOS pozwala uzyskać wysokiej jakości obraz w rozdzielczości 5Mpx 2560x1944 przy 20 kl/s. Podświetlacz IR oraz mechaniczny filtr podczerwieni umożliwiają pracę w całkowitej ciemności. Kamera posiada także menu OSD z funkcjami obróbki sygnału, zmniejszającymi szumy i podnoszącymi jakość obrazu takimi jak np: DWDR, DNR, AGC, WB, BLC. Obudowa o klasie szczelności IP67, oraz szeroki zakres dopuszczalnych temperatur pozwalają na pracę kamery w trudnych warunkach środowiskowych. Kamera może być zasilana za pomocą zasilacza DC 12V.

Opływowe kształty

Konstrukcja kamery wykonana z metalu oraz twardego poliwęglanu sprawia, że jest ona odporna na ewentualne próby uszkodzenia mechanicznego oraz typowe warunki atmosferyczne. Kamera stworzona jest z myślą o montażu poziomy, ale można ją także zamontować w pozycji pionowej, dzięki czemu jest bardzo uniwersalna. Najwyższej jakości podzespoły użyte do jej produkcji gwarantują efektywną pracę przez bardzo długi czas.
Jej opływowe kształty oraz nowoczesne wzornictwo sprawiają, że znakomicie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie będziesz tego potrzebować. Niezależnie od tego czy jest to wewnątrz, czy na zewnątrz - DVS-TA5036D-IR będzie zawsze gotowa na to, aby dbać o wszystko to, co dla Ciebie najcenniejsze. Jej opływowe kształty sprawią, że idealnie wtopi się w otoczenie nie niszcząc estetyki pomieszczenia.

Odporna na warunki atmosferyczne

Tworząc kamerę DVS-TA5036D-IR szczególną uwagę zwróciliśmy na jej wytrzymałość oraz skuteczną pracę w nocy. Dlatego w każdej chwili możesz mieć pewność, że zobaczysz wszystko i w każdych warunkach - dzięki klasie szczelności kamery IP67 oraz automatycznej funkcji pracy w dzień i w nocy z promiennikiem o zasięgu 20 metrów. Metalowa, odporna na uszkodzenia mechaniczne obudowa, oraz szeroki zakres pracy w temperaturach od -40°C do + 60°C sprawia, że niezależnie od sytuacji nasza kamera sprosta postawionym przed nią zadaniom w zakresie monitoringu Twojej posesji.

Uniwersalność montażu

Kamerę możesz podłączyć do rejestratorów różnych producentów. Dzięki wbudowanemu pilotowi OSD możesz przełączyć ją w tryb HD-TVI, HD-CVI, AHD oraz CVBS.Niezwykle prosta instalacja i konfiguracja sprawi, że będziesz cieszyć się profesjonalną jakością monitoringu już w kilka minut po wyjęciu kamery z pudełka. Wystarczy podłączyć kamerę do zasilania sieciowego i połączyć przewodowo z rejestratorem, by cieszyć się wspaniałą jakością monitoringu 5Mpx.

Najwyższej w tej klasie cenowej komponenty użyte do jej produkcji pozwolą na swobodne korzystanie ze wszystkich oferowanych przez nią funkcjonalności przez bardzo długi czas.

Skład zestawu:

W zestawie znajdziesz wszystkie niezbędne elementy potrzebne do instalacji, uruchomienia oraz konfiguracji:

1x kamera Turbo HD Full HD DVS-TA5036D-IR

1x wtyk zasilający do kamer

2x wtyk sygnałowy BNC-W/SKR-MET

szablon montażowy

Komplet dokumentacji:

dowód zakupu (faktura / paragon)