ALKAM SECURITY SP. Z O.O.

Kamera PTZ DVS-SDIP2040-IRW 2Mpx do bezprzewodowego monitoringu WiFi.

Gwarancja: 24 miesięcy

DVS-SDIP2040-IRW


249,99

PLN
Powiadom mnie o dostępności
  • DVS-SDIP2040-IRW

Nowy wymiar kamer obrotowych

Delektuj się najwyższej jakości obrazem Full HD (1920x1080p) i obserwuj obraz z niezwykłą szczegółowością, niedostępną dla rozwiązań analogowych. Mała obudowa, nieszablonowy design, obrotowa głowica, zintegrowany mikrofon oraz głośnik, a także slot na kartę pamięci micro SD sprawiają, że kamera DVS-SDIP2040-IRW idealnie sprawdzi się w monitoringu domu, biura, firmy, sklepu, magazynu itp.

Dzięki bardzo wysokiej jakości komponentów kamera gwarantuje stabilną pracę zarówno wewnątrz i na zewnątrz, wszędzie tam gdzie zapewniony jest wysokiej jakości sygnał sieci WiFi.

Już dziś sprawdź jakie korzyści skrywa w sobie ta unikalna kamera.

Najwyższa jakość obrazu

Kamera DVS-SDIP2040-IRW została wyposażona w zaawansowany przetwornik CMOS 2Mpx 1920x1080p. Rozdzielczość dwukrotnie wyższa od rozwiązań HD i ponad czterokrotnie wyższa od systemów analogowych gwarantuje niespotykaną wcześniej szczegółowość obrazu.

Obrotowa głowica kamery, pozwala na swobodne skierowanie obiektywu dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz w zakresie 350° (poziom) oraz 90° (pion), przekładając się na pełny monitoring 360°.

Kamera posiada szerokokątny obiektyw 4mm o kącie widzenia ponad 83° oraz czterokrotny zoom cyfrowy dostępny z poziomu aplikacji DVS go!

Piękno i elegancja

Miniaturowa obudowa kamery o rozmiarach 26 x 15cm, w połączeniu z ponadczasowym designem sprawia, że znakomicie wkomponuje się wszędzie tam, gdzie będziesz tego potrzebować. Niezależnie od tego czy jest to wewnątrz, czy na zewnątrz - obrotowa kamera DVS-SDIP2040-IRW będzie zawsze gotowa na to, aby dbać o wszystko to, co dla Ciebie najcenniejsze.

Konstrukcja kamery wykonana z metalu oraz twardego poliwęglanu sprawia, że jest ona odporna na ewentualne próby uszkodzenia mechanicznego oraz typowe warunki atmosferyczne. Najwyższej jakości podzespoły użyte do jej produkcji gwarantują efektywną pracę przez bardzo długi czas.

Odporna na warunki atmosferyczne

Kamera obrotowa DVS-SDIP2040-IRW została zaprojektowana do pracy w nawet w najcięższych warunkach. Posiada klasę szczelności IP66 oraz zaawansowane algorytmy szyfrowania łącza po którym przesyłane są dane do aplikacji DVS go! Dlatego też bez obaw możesz zainstalować ją zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz - niezależnie od warunków pogodowych. Dla Twojej wygody nasza kamera może pracować w temperaturach od -20°C do 50°C, śniegu, deszczu i bezpośrednim nasłonecznieniu, przy wilgotności 20%- 80%.

Dodatkowo, dzięki zintegrowanemu mikrofonowi oraz głośnikowi będziesz mieć możliwość dwustronnej komunikacji (prowadzenia rozmów) z osobami które znajdują się w okolicach zainstalowanej kamery. Łatwo i szybko poinformujesz je o konieczności opuszczenia monitorowanej strefy, lub poinstruujesz gdzie powinny się udać.

Szybka i łatwa konfiguracja

Kamerę możesz podłączyć zarówno przewodowo, przy wykorzystaniu gniazda RJ45, jak również bezprzewodowo poprzez lokalną sieć WiFi. Dzięki temu nic Cię nie ogranicza w zakresie instalacji urządzenia.

Niezwykle prosta instalacja i konfiguracja sprawi, że będziesz cieszyć się profesjonalną jakością monitoringu już w kilka minut po wyjęciu kamery z pudełka. Wystarczy podłączyć kamerę do zasilania sieciowego (zasilacz w komplecie) i połączyć przewodowo z routerem lub z lokalną siecią WiFi, by z poziomu swojego smartfona cieszyć się wspaniałą jakością monitoringu Full HD.

Najwyższej w tej klasie cenowej komponenty użyte do jej produkcji pozwolą na swobodne korzystanie ze wszystkich oferowanych przez nią funkcjonalności przez bardzo długi czas.

Monitoring w Twoim telefonie!

Sercem Twojego domowego systemu monitoringu będzie bezpłatna, polskojęzyczna aplikacja DVS go! Dzięki niej Twój monitoring będzie w pełni osobisty - zawsze tam gdzie tego potrzebujesz.

Aplikacja pozwala na pełne zarządzanie wszystkimi funkcjami kamery. Między innymi umożliwia zdalne sterowanie obrotową głowicą, co sprawia, że w każdym momencie będziesz mieć możliwość skierowania obiektywu kamery dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz. Z poziomu aplikacji w łatwy sposób możesz również skorzystać z funkcji czterokrotnego zoomu cyfrowego. Wszystko to za pomocą jednego dotknięcia palcem, bez utraty jakości obrazu, niezwykle łatwo i prosto.

Już dziś przekonaj się jaką przewagę daje Ci monitoring z wykorzystaniem kamery IP WiFi 360° DVS-SDIP2040-IRW. Twórz harmonogramy nagrywania, ustawiaj detekcję ruchu i na bieżąco otrzymuj najważniejsze powiadomienia bezpośrednio na swój telefon komórkowy. Dokładnie tak jak tego potrzebujesz.

Skład zestawu:

W zestawie znajdziesz wszystkie niezbędne elementy potrzebne do instalacji, uruchomienia oraz konfiguracji:

- kamerę IP WiFi DVS-SDIP2040-IRW

- zasilacz do kamery

- komplet akcesoriów

- instrukcję obsługi (format PDF wysyłany mailem po zakupie)

- dostęp do dedykowanej aplikacji DVS go!

Wszystkie elementy zestawu są fabrycznie nowe, w oryginalnych opakowaniach, niesformatowane i nie używane - dzięki temu masz pewność, że nikt przed Tobą nie użytkował produktów. Wybierz jakość gwarantowaną przez DVS Polska.

Specyfikacja techniczna

- rozdzielczość: 2 Mpx 1920x1080p (dzięki czemu zobaczysz nawet najmniejsze szczegóły obrazu)
- przetwornik obrazu: CMOS Sensor
- zakres obrotu: 350° (poziom), 90° (pion) (pełny monitornig 360°)
- obiektyw: 4mm (kąt widzenia ponad 83°)
- zintegrowany głośnik
- zintegrowany mikrofon
- zarządzanie z poziomu bezpiecznej aplikacji DVS go! na smartphone (Android / iOS)
- promiennik podczerwieni (doświetlenie nocne): 40 metrów
- detekcja ruchu (która daje możliwość wydłużenia czasu zapisanego na karcie microSD)
- slot na karty pamięci micro SD: do 128GB
- nowoczesna kompresja obrazu H.265 (oszczędzająca nawet 50% miejsca na karcie)
- regulowana prędkość ruchu do 20° na sekundę
- zapis w pętli (najstarsze nagrania automatycznie zastępowane są nowymi po zapełnieniu karty)
- zasilanie: 12V DC
- temperatura pracy: -25°C do +55°C
- możliwość pracy przewodowej, gniazdo Ethernet Rj45

0