ALKAM SECURITY SP. Z O.O.

Po prostu czyste powietrze Oczyszczacz DVS-SAP1840, został stworzony po to, aby dostarczać czyste powietrze dla Ciebie i Twoich najbliższych. Najwyższa klasa skuteczności CADR P4, gwarantuje skuteczne oczyszczenie pomieszczeń ze szkodliwych dla ludzkiego zdrowia pyłów PM2.5, które są głównym elementem składowym smogu. Profesjonalne, czterostopniowe oczyszczanie powietrza eliminuje nawet 99,97% cząsteczek PM2.5, a także alergeny, gazy, bakterie i wirusy których wielkość wynosi zaledwie 0,1 mikron

Gwarancja: 24 miesięcy

DVS-SAP1840 Oczyszczacz powietrza, HEPA, 18-40 m2

DVS-SAP1840


-78%

899,99 PLN

199,99

PLN
Powiadom mnie o dostępności
  • DVS-SAP1840

Po prostu czyste powietrze

Oczyszczacz DVS-SAP1840, został stworzony po to, aby dostarczać czyste powietrze dla Ciebie i Twoich najbliższych. Najwyższa klasa skuteczności CADR P4, gwarantuje skuteczne oczyszczenie pomieszczeń ze szkodliwych dla ludzkiego zdrowia pyłów PM2.5, które są głównym elementem składowym smogu.

Profesjonalne, czterostopniowe oczyszczanie powietrza eliminuje nawet 99,97% cząsteczek PM2.5, a także alergeny, gazy, bakterie i wirusy których wielkość wynosi zaledwie 0,1 mikrona!

Jedno urządzenie jest w stanie skutecznie oczyścić pomieszczenie o powierzchni od 18 do 40 m2, dzięki czemu znakomicie sprawdzi się w mieszkaniu, domu, biurze czy też sklepie. Już dziś oddychaj czystym powietrzem dzięki DVS-SAP1840!

Natychmiastowa informacja

DVS-SAP1840 został wyposażony w podwójny system informowania o stanie jakości powietrza. Górny wyświetlacz LED o wysokiej jasności, w trybie on-line wskazuje ilość cząsteczek PM2.5 w pomieszczeniu.

Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w czytelne przyciski sensoryczne do wyboru trybu pracy a także kolorowe podświetlenie panelu bocznego, które w szybki i prosty sposób da Ci znać o tym, jak bardzo jest zanieczyszczone powietrze, którym oddychasz. Wystarczy jedno spojrzenie na oczyszczacz powietrza by wiedzieć wszystko!

Czterostopniowe oczyszczanie

Urządzenie zostało wyposażone w 4 indywidualne filtry, zapewniające najwyższą jakość powietrza. Filtr wstępny zatrzymuje wszystkie drobiny i pyły o wielkości powyżej 20 mikronów. Filtr HEPA o wysokiej efektywności eliminuje pyły PM2.5, a także pyłki, kurz oraz alergeny o wielkości nawet 0.1 mikrona.

Filtr z aktywnym węglem zapewnia skuteczne oczyszczanie powietrza z nieprzyjemnych zapachów oraz negatywnych dla zdrowia człowieka gazów. Natomiast powłoka antybakteryjna zatrzymuje nawet 99% bakterii i wirusów. Jest to szczególnie istotne w okresie jesienno-zimowym, ponieważ w sposób znaczny ogranicza rozprzestrzenianie się chorób sezonowych wśród domowników.

Niesamowita szybkość działania

Projektując DVS-SAP1840 przede wszystkim chcieliśmy aby cechowała go wysoka wydajność oczyszczania powietrza. Urządzenie zapewnia skuteczną pracę w pomieszczeniach o powierzchni aż do 40 m2 z wydajnością na poziomie 310m3 na godzinę.

Oznacza to, że z pomieszczenia o powierzchni 21m2 już w około 10 minut pozbędziesz się pyłów PM2.5, alergenów, brzydkich zapachów i wirusów. Plasuje to nasze urządzenie w ścisłej czołówce niewielkich oczyszczaczy domowych, dostępnych na polskim rynku. DVS-SAP1840 automatycznie dostosuje siłę nawiewu, aby zapewnić Ci najlepszą skuteczność oczyszczania powietrza.

Intuicyjna obsługa

Urządzenie cechuje niezwykle szybka i intuicyjna obsługa. Sterowanie odbywa się bezpośrednio przy pomocy przycisków funkcyjnych znajdujących się na górnym panelu urządzenia. Wystarczy jedynie dotknąć palcem żądaną funkcję, aby oczyszczacz natychmiast dostosował swoją pracę do naszych preferencji.

DVS-SAP1840 został wyposażony w 3 tryby pracy: automatyczny, manualny oraz snu, które gwarantują odpowiednie dostosowanie działania oczyszczacza do Twoich indywidualnych oczekiwań. Każdy z nich zapewnia wysoki komfort i radość użytkowania.

Dodatkowo zabezpieczenie przed dziećmi „child-lock” daje Ci pewność, że wszystkie ustawienia zostaną w takim stanie, w jakim zostały przez Ciebie zaprogramowane. To naprawdę proste!

Najwyższa jakość wykonania

Wiemy, że oczyszczacz jest urządzeniem, które będzie Ci towarzyszyć przez cały czas. Dlatego chcieliśmy aby jego wygląd był dla Ciebie powodem do dumy. Zbudowaliśmy go w oparciu o najlepsze komponenty takie jak metal, poliwęglan i szkło hartowane, aby codziennie dawać Ci radość z jego użytkowania. Znakomite spasowanie elementów, najwyższej jakości silnik oraz filtry, a także trwała i wytrzymała obudowa będą pięknym uzupełnieniem każdego wnętrza.

Połączenie czystej bieli ze szkłem wzbudza zachwyt i powoduje, że DVS-SAP1840 może być wizytówką każdego pomieszczenia. Dodatkowo struktura materiału została przygotowana w taki sposób aby zapewnić jak największą odporność na zabrudzenia a także ułatwić jego bieżącą pielęgnację.

0