ALKAM SECURITY SP. Z O.O.

Cyfrowa kamera w Twoim domu! Zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom i sprawdź najnowszą kamerę DVS-MP4028GD-IR. Dzięki rozdzielczości QHD 2K (2560x1440) obserwuj obraz z niezwykłą szczegółowością, niedostępną dla rozwiązań analogowych. Bez trudu identyfikuj tablice rejestracyjne pojazdów, twarze osób oraz potencjalnie niebezpieczne sytuacje Wandaloodporna obudowa i opływowe kształty sprawiają, że kamera DVS-MP4028GD-IR idealnie sprawdzi się w monitoringu domu, biura, firmy, sklepu, magazynu oraz wszędz

Gwarancja: 24 miesięcy

DVS-MP4028GD-IR - Kamera kopułkowa IP, 4Mpx 2K


299,99

PLN
Powiadom mnie o dostępności
  • DVS-MP4028GD-IR - Kamera kopułkowa IP, 4Mpx 2K

Cyfrowa kamera w Twoim domu!

Zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom i sprawdź najnowszą kamerę DVS-MP4028GD-IR. Dzięki rozdzielczości QHD 2K (2560x1440) obserwuj obraz z niezwykłą szczegółowością, niedostępną dla rozwiązań analogowych. Bez trudu identyfikuj tablice rejestracyjne pojazdów, twarze osób oraz potencjalnie niebezpieczne sytuacje
Wandaloodporna obudowa i opływowe kształty sprawiają, że kamera DVS-MP4028GD-IR idealnie sprawdzi się w monitoringu domu, biura, firmy, sklepu, magazynu oraz wszędzie tam, gdzie narażona będzie na nieprzyjazne czynniki zewnętrzne.
Zaufaj postępowi i zastąp systemy analogowe nowoczesną technologią monitoringu IP! Odkryj nowe możliwości i nie ograniczaj się starymi przyzwyczajeniami. Bądź o krok do przodu i zainwestuj w kamerę DVS-MP4028D-IR.

Przewaga kamer IP na analogowymi

Wiele z osób zastanawia ma dylemat, czy wybrać monitoring IP, czy analogowy. Rozdzielczości jak i funkcje tych kamer są bardzo podobne. Zarówno jedna, jak i druga przesyła obraz w czasie rzeczywistym. Istotna różnica kryje się w sposobie transmisji danych! W kamerze IP obraz przesyłany jest w formie pakietów danych w sieciach IP takich jak LAN czy Internet. Dzięki temu, że obraz IP dostępny jest w całej sieci bezproblemu może być oglądany z dowolnego miejsca na świecie. Takie rozwiązanie sprawia, że użytkownicy kamery IP mogą zarządzać jej pracą i samym obrazem zarówno za pomocą standardowej przeglądarki internetowej, jak i specjalistycznego oprogramowania np.: HQ-Connekt.
Co to oznacza w praktyce? Kamera umożliwia konsumentowi uzyskać dostęp do kamery IP i obrazu dzięki wpisaniu kilku cyfr w przeglądarkę internetowej. Używając kamer IP należy pamiętać o tym, że każda z nich posiada swój własny unikalny adres IP i może zostać zainstalowana wszędzie tam, gdzie jest dostępny Internet. Użytkownik kamery IP może uzyskać do niej dostęp wykorzystując rejestrator, ale nie jest to wymagane tak jak w przypadku kamer analogowych. Systemy monitoringu analogowego DVS także umożliwiają dostęp do Internetu, ale z poziomu rejestratora. Kamery IP mogą działać autonomicznie podpięte do switcha, rutera, czy zwykłego komputera. Ponadto kamery IP mogą wykorzystywać technologię PoE, a więc być połączone ze sobą za pomocą kabla ethernetowego, który będzie odpowiadał za przesyłanie danych i zasilanie.
Rozdzielczości tych kamer są bardzo zbliżone. Jednak kamery IP posiadają znacznie większą pule funkcji wspomagania obrazu, przez co lepiej wypadają w testach jakościowych. Nie czekaj i już dziś przetestuj! Jest to prostsze niż myślisz.

Najwyższa jakość obrazu

Kamera DVS-MP4028D-IR została wyposażona w zaawansowany przetwornik CMOS 4 Mpx (2560x1440p). Rozdzielczość dwukrotnie wyższa od rozwiązań full HD gwarantuje niespotykaną wcześniej szczegółowość obrazu.

Dzięki szerokiemu obiektyw o ogniskowej 2.8 mm F1.2, zobaczysz kąt widzenia o szerokości: 105.8°. Przeciętne kamery dostępne na rynku posiadają kąt widzenia od 80° do 90°, co bardzo zmniejsza Twoje pole obserwacji. Kamera DVS-MP4028GD-IR zapewni szeroki kąt widzenia przy zachowaniu wysokiej rozdzielczości.
Obraz doskonale widziany będzie również w nocy. Doświetlacz podczerwieni o zasięgu aż 30 metrów pozwala na pracę kamery również w całkowitej ciemności.
Ponadto kamera posiada szereg funkcji obróbki sygnału, zmniejszających szumy i podnoszących jakość obrazu (DWDR, 3D DNR, BLC)

Opływowe kształty

Z doświadczenia wiemy iż nasi klienci myśląc o monitoringu wyobrażają sobie wygląd kamer, ich kształt i design. To właśnie one są kluczowym elementem całego systemu i dlatego projektując ich wygląd szczególną uwagę zwróciliśmy na to co sugerowało nam większość konsumentów. Kamerę DVS-MP4028GD-IR wyposażyliśmy w kompaktową obudowę, która w połączeniu z klasycznym designem sprawia, że znakomicie wkomponuje się wszędzie tam, gdzie będziesz tego potrzebować.
Ważniejszym czynnikiem od wyglądu kamery jest jej trwałość! Jest ona wandaloodporna przez co zniesie potencjalne próby zniszczenia jej przy użyciu twardych narzędzi. Potencjalnym włamywaczom sprawi ona dużo trudności, gdyż dzięki odporności IK10 bardzo trudno ją uszkodzić.
Konstrukcja kamery wykonana z metalu oraz twardego poliwęglanu sprawia, że jest ona odporna na ewentualne próby uszkodzenia mechanicznego oraz typowe warunki atmosferyczne. Najwyższej jakości podzespoły użyte do jej produkcji gwarantują efektywną pracę przez bardzo długi czas.

Odporna na warunki atmosferyczne

Kamera DVS-MP428GD-IR została zaprojektowana do pracy w nawet w najcięższych warunkach. Posiada klasę szczelności IP67 oraz zaawansowane algorytmy szyfrowania łącza po którym przesyłane są dane do aplikacji HQ-Connect! Dlatego też bez obaw możesz zainstalować ją zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz - niezależnie od warunków pogodowych. Dla Twojej wygody nasza kamera może pracować w temperaturach od -20°C do 50°C, śniegu, deszczu i bezpośrednim nasłonecznieniu, przy wilgotności 20%- 80%.

Szybka i łatwa konfiguracja

Kamerę możesz szybko i łatwo zainstalować. Niezwykle prosta instalacja i konfiguracja sprawi, że będziesz cieszyć się profesjonalną jakością monitoringu już w kilka minut po wyjęciu kamery z pudełka. Może ona pracować zarówno z rejestratorem jak i z autonomicznie. Wystarczy podłączyć kamerę przewodowo do rejestratora lub rutera, by z poziomu swojego smartfona cieszyć się wspaniałą jakością monitoringu!
Dzięki wsparciu standardu ONVIF możesz ją podłączyć do rejestratorów innych producentów, które także obsługują ten standard. Dzięki temu kamera jest bardzo uniwersalna w użyciu i można ją zastosować do aktualnie działającego, starego monitoringu.
Najwyższej w tej klasie cenowej komponenty użyte do jej produkcji pozwolą na swobodne korzystanie ze wszystkich oferowanych przez nią funkcjonalności przez bardzo długi czas.

Monitoring w Twoim telefonie!

Szybko i prosto zarządzaj swoją kamerą przy wykorzystaniu polskojęzycznej aplikacji HQ-Connect. Umożliwia ona na przykład podgląd na żywo oraz odtwarzanie nagrań z kamer. Intuicyjna obsługa zapewnia łatwy i szybki dostęp do systemu monitoringu. Funkcje dostosowania jakości obrazu pozwalają na podgląd nawet przy niskiej jakości łączach.

Możesz nagrywać filmy i wykonywać zdjęcia z kamer w dowolnym momencie na swoim smartphonie. Aplikacja umożliwia także połączenia P2P (tzw. chmura), powiadomienia PUSH, a także posiada szereg funkcji ułatwiających obsługę takich jak np: zdalny pilot czy konfiguracja podstawowych parametrów pracy rejestratora.Aplikację jest w języku polskim i możesz ją bezpłatnie pobrać w Google Play i App Store

Skład zestawu:

W zestawie znajdziesz wszystkie niezbędne elementy potrzebne do instalacji, uruchomienia oraz konfiguracji:

- kamerę IP WiFi DVS-MP4028GD-IR
- komplet akcesoriów
- instrukcję obsługi (format PDF wysyłany mailem po zakupie)
- dostęp do dedykowanej aplikacji HQ-CONNECT!


Wszystkie elementy zestawu są fabrycznie nowe, w oryginalnych opakowaniach, niesformatowane i nie używane - dzięki temu masz pewność, że nikt przed Tobą nie użytkował produktów. Wybierz jakość gwarantowaną przez DVS Polska.