ALKAM SECURITY SP. Z O.O.

Cyfrowa kamera w Twoim domu! Mamy przyjemność zaprezentować wysokiej klasy kamerę IP DVS-MP2028GT-IR. Dzięki rozdzielczości full HD 2Mpx umożliwia obserwację z dwukrotnie wyższą szczegółowością w porównaniu do analogowych kamer HD. Bez trudu identyfikuj tablice rejestracyjne pojazdów, twarze osób oraz potencjalnie niebezpieczne sytuacje Możliwość regulacji podstawy kamery 360°(obracania na boki oraz w górę i dół) pozwala na umiejscowienie jej dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz. Te wszystkie

Gwarancja: 24 miesięcy

DVS-MP2028GT-IR - Kamera tubowa IP, 1080p Full HD


169,99

PLN
Powiadom mnie o dostępności
  • DVS-MP2028GT-IR - Kamera tubowa IP, 1080p Full HD

Cyfrowa kamera w Twoim domu!

Mamy przyjemność zaprezentować wysokiej klasy kamerę IP DVS-MP2028GT-IR. Dzięki rozdzielczości full HD 2Mpx umożliwia obserwację z dwukrotnie wyższą szczegółowością w porównaniu do analogowych kamer HD. Bez trudu identyfikuj tablice rejestracyjne pojazdów, twarze osób oraz potencjalnie niebezpieczne sytuacje
Możliwość regulacji podstawy kamery 360°(obracania na boki oraz w górę i dół) pozwala na umiejscowienie jej dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz. Te wszystkie czynniki sprawiają, że DVS-MP2028GT-IR idealnie sprawdzi się w monitoringu domu, mieszkania, biura, firmy, sklepu itp.

Przewaga kamer IP na analogowymi

Wiele z osób zastanawia się, czy wybrać monitoring IP, czy analogowy. Rozdzielczości jak i funkcje tych kamer są bardzo podobne. Zarówno jedna, jak i druga przesyła obraz w czasie rzeczywistym. Istotna różnica kryje się w sposobie transmisji danych! W kamerze IP obraz przesyłany jest w formie pakietów danych w sieciach IP takich jak LAN czy Internet. Dzięki temu, że obraz IP dostępny jest w całej sieci bezproblemu może być oglądany z dowolnego miejsca na świecie. Takie rozwiązanie sprawia, że użytkownicy kamery IP mogą zarządzać jej pracą i samym obrazem zarówno za pomocą standardowej przeglądarki internetowej, jak i specjalistycznego oprogramowania np.: HQ-Connekt.
Co to oznacza w praktyce? Kamera umożliwia konsumentowi uzyskać dostęp do kamery IP i obrazu dzięki wpisaniu kilku cyfr w przeglądarkę internetowej. Używając kamer IP należy pamiętać o tym, że każda z nich posiada swój własny unikalny adres IP i może zostać zainstalowana wszędzie tam, gdzie jest dostępny Internet. Użytkownik kamery IP może uzyskać do niej dostęp wykorzystując rejestrator, ale nie jest to wymagane tak jak w przypadku kamer analogowych. Systemy monitoringu analogowego DVS także umożliwiają dostęp do Internetu, ale z poziomu rejestratora. Kamery IP mogą działać autonomicznie podpięte do switcha, rutera, czy zwykłego komputera. Ponadto kamery IP mogą wykorzystywać technologię PoE, a więc być połączone ze sobą za pomocą kabla ethernetowego, który będzie odpowiadał za przesyłanie danych i zasilanie.
Rozdzielczości tych kamer są bardzo zbliżone. Jednak kamery IP posiadają znacznie większą pule funkcji wspomagania obrazu, przez co lepiej wypadają w testach jakościowych. Nie czekaj i już dziś przetestuj! Jest to prostsze niż myślisz.

Najwyższa jakość obrazu

Kamera DVS-MP2028GT-IR została wyposażona w zaawansowany przetwornik CMOS 2Mpx 1920x1080p. Rozdzielczość dwukrotnie wyższa od rozwiązań HD gwarantuje niespotykaną wcześniej szczegółowość obrazu.

Dzięki szerokiemu obiektyw o ogniskowej 2.8 mm F1.2, zobaczysz kąt widzenia o szerokości: 105.8°. Przeciętne kamery dostępne na rynku posiadają kąt widzenia od 80° do 90°, co bardzo zmniejsza Twoje pole obserwacji. Kamera DVS-MP2028GT-IR zapewni szeroki kąt widzenia przy zachowaniu wysokiej rozdzielczości.

Piękno i elegancja

Z doświadczenia wiemy iż nasi klienci myśląc o monitoringu wyobrażają sobie wygląd kamer, ich kształt i design. To właśnie one są kluczowym elementem całego systemu i dlatego projektując ich wygląd szczególną uwagę zwróciliśmy na to co sugerowało nam większość konsumentów. Kamerę DVS-MP2028GT-IR wyposażyliśmy w kompaktową obudowę, która w połączeniu z klasycznym designem sprawia, że znakomicie wkomponuje się wszędzie tam, gdzie będziesz tego potrzebować.
Niezależnie od tego czy jest to wewnątrz, czy na zewnątrz DVS-MP4028T-IR będzie zawsze gotowa na to, aby dbać o bezpieczeństwo Twoje i całej rodziny. Jej biały kolor oraz prosty wygląd sygnalizuje posiadanie profesjonalnego sprzęty monitorującego, który działa odstraszająco dla potencjalnych nieproszonych gości!
Konstrukcja kamery wykonana z metalu oraz twardego poliwęglanu sprawia, że jest ona odporna na ewentualne próby uszkodzenia mechanicznego oraz typowe warunki atmosferyczne. Najwyższej jakości podzespoły użyte do jej produkcji gwarantują efektywną pracę przez bardzo długi czas.

Odporna na warunki atmosferyczne

Kamera DVS-MP2028GT-IR została zaprojektowana do pracy w nawet w najcięższych warunkach. Posiada klasę szczelności IP67 oraz zaawansowane algorytmy szyfrowania łącza po którym przesyłane są dane do aplikacji HQ-Connect! Dlatego też bez obaw możesz zainstalować ją zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz - niezależnie od warunków pogodowych. Dla Twojej wygody nasza kamera może pracować w temperaturach od -20°C do 50°C, śniegu, deszczu i bezpośrednim nasłonecznieniu, przy wilgotności 20%- 80%.

Szybka i łatwa konfiguracja

Kamerę możesz szybko i łatwo zainstalować. Niezwykle prosta instalacja i konfiguracja sprawi, że będziesz cieszyć się profesjonalną jakością monitoringu już w kilka minut po wyjęciu kamery z pudełka. Może ona pracować zarówno z rejestratorem jak i z autonomicznie. Wystarczy podłączyć kamerę przewodowo do rejestratora lub rutera, by z poziomu swojego smartfona cieszyć się wspaniałą jakością monitoringu!
Dzięki wsparciu standardu ONVIF możesz ją podłączyć do rejestratorów innych producentów, które także obsługują ten standard. Dzięki temu kamera jest bardzo uniwersalna w użyciu i można ją zastosować do aktualnie działającego, starego monitoringu.
Najwyższej w tej klasie cenowej komponenty użyte do jej produkcji pozwolą na swobodne korzystanie ze wszystkich oferowanych przez nią funkcjonalności przez bardzo długi czas.

Monitoring w Twoim telefonie!

Szybko i prosto zarządzaj swoją kamerą przy wykorzystaniu polskojęzycznej aplikacji HQ-Connect. Umożliwia ona na przykład podgląd na żywo oraz odtwarzanie nagrań z kamer. Intuicyjna obsługa zapewnia łatwy i szybki dostęp do systemu monitoringu. Funkcje dostosowania jakości obrazu pozwalają na podgląd nawet przy niskiej jakości łączach.

Możesz nagrywać filmy i wykonywać zdjęcia z kamer w dowolnym momencie na swoim smartphonie. Aplikacja umożliwia także połączenia P2P (tzw. chmura), powiadomienia PUSH, a także posiada szereg funkcji ułatwiających obsługę takich jak np: zdalny pilot czy konfiguracja podstawowych parametrów pracy rejestratora.Aplikację jest w języku polskim i możesz ją bezpłatnie pobrać w Google Play i App Store

Specyfikacja techniczna

•wysoka jakość obrazu 2Mpx Full HD 1920x1080p (dzięki czemu zobaczysz nawet najmniejsze szczegóły obrazu)
•przetwornik obrazu: 1/2.8” Progressive Scan CMOS
•obiektyw o ogniskowej 2.8 mm F2.0, kąt widzenia: 105.8°
•czułość: 0.01 Lux
•zarządzanie z poziomu bezpiecznej aplikacji HQ Connect! na smartphone (Android / iOS)
•szybkość migawki: 1/3s ~ 1/100000s
•mechaniczny filtr podczerwieni - ICR
•detekcja ruchu
•promiennik podczerwieni (doświetlenie nocne): 30 metrów
•kompresja wideo: H.264+,
•dwa niezależne strumienie transmisji danych
•funkcje: dzień/noc, detekcja ruchu, maski prywatności, DWDR, 3D DNR, BLC
•możliwość połączenia się przez WEB, VMS oraz aplikacje na urządzenia mobilne
•wsparcie standardu ONVIF, PSIA, CGI, ISAPI
•zasilanie: 12VDC lub PoE
•obudowa: klasa szczelności IP67 (praca nawet w najcięższych warunkach)
•Kamera DVS-MP2028GT-IR jest odpowiednikiem kamer DS-2CD1021-I, oraz IPC-HFW1230S-0280B które posiadają identyczne parametry