ALKAM SECURITY SP. Z O.O.

Zewnętrzna kamera IP WiFi Poznaj uniwersalną kamerę IP WiFi DVS-MP1040T-IRW i już dziś obserwuj obraz w rozdzielczości HD 1280x720p . Odkryj swobodę jaką daje bezprzewodowa transmisja sygnału przy wykorzystaniu szyfrowanej sieci WiFi. Rejestruj zdarzenia na kartę microSD i ciesz się wszystkimi funkcjonalnościami profesjonalnego monitoringu, który ukryty został w niewielkiej obudowie kamery. Wysoka jakość komponentów użyta do produkcji kamery gwarantuje długi czas pracy oraz pełne bezpieczeństwo.

Gwarancja: 24 miesięcy

DVS-MP1040T-IRW


-9%

109,99 PLN

99,99

PLN
Powiadom mnie o dostępności
  • DVS-MP1040T-IRW

Zewnętrzna kamera IP WiFi

Poznaj uniwersalną kamerę IP WiFi DVS-MP1040T-IRW i już dziś obserwuj obraz w rozdzielczości HD 1280x720p.

Odkryj swobodę jaką daje bezprzewodowa transmisja sygnału przy wykorzystaniu szyfrowanej sieci WiFi. Rejestruj zdarzenia na kartę microSD i ciesz się wszystkimi funkcjonalnościami profesjonalnego monitoringu, który ukryty został w niewielkiej obudowie kamery.

Wysoka jakość komponentów użyta do produkcji kamery gwarantuje długi czas pracy oraz pełne bezpieczeństwo. Już dziś odkryj wszystkie funkcjonalności naszej unikalnej kamery.Dzięki bardzo wysokiej jakości komponentów kamera gwarantuje stabilną pracę zarówno wewnątrz i na zewnątrz, wszędzie tam gdzie zapewniony jest wysokiej jakości sygnał sieci WiFi.

Już dziś sprawdź jakie korzyści skrywa w sobie ta unikalna kamera.

Rozdzielczość HD 720p

Kamera DVS-MP1040T-IRW została wyposażona w przetwornik CMOS 1Mpx HD 1280x720p. Dzięki temu kamera umożliwia obserwację z dwukrotnie wyższą szczegółowością, w porównaniu do kamer analogowych CVBS.

Odkryj unikalne właściwości takie jak zintegrowany mikrofon i głośnik, dzięki którym Twój system monitoringu będzie jeszcze bardziej kompletny. Te wszystkie czynniki sprawiają, że DVS-MP1040T-IRW idealnie sprawdzi się w monitoringu domu, mieszkania, biura, firmy, sklepu itp.

Trwała metalowa obudowa

Wyjątkowy design kamery DVS-MP1040T-IRW sprawia, że idealnie będzie pasować do każdego rodzaju obiektu. Niewielka, metalowa obudowa jest odporna na ewentualne uszkodzenia mechaniczne i gwarantuje wysoki stopień ochrony podzespołów wewnętrznych.

Możliwość manualnej regulacji podstawy kamery 360° (obracania na boki oraz w górę i dół) przekłada się na szybki montaż oraz pozwala na umiejscowienie jej dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz.

Niezależnie od tego czy jest to ściana, podsufitka czy powierzchnia skośna – bez najmniejszych problemów dostosujesz kamerę DVS-MP1040T-IRW do swoich potrzeb.

Odporna na warunki atmosferyczne

Klasa szczelności IP66 umożliwia swobodny montaż i pracę kamery zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Niezależnie od tego czy jest piękna, słoneczna pogoda, czy też mróz, deszcz lub śnieg – DVS-MP1040T-IRW sprosta stawianym przed nią wymaganiom.

Co więcej, zintegrowany mikrofon oraz głośnik pozwala na swobodną, dwustronną komunikację (prowadzenia rozmów) z osobami które znajdują się w pobliżu zainstalowanej kamery. Dzięki temu bez trudu poinformujesz osoby przebywające w chronionej strefie o konieczności jej opuszczenia, lub poinstruujesz gdzie powinny się udać.

Łatwa i szybka konfiguracja

Kamerę możesz podłączyć zarówno przewodowo, przy wykorzystaniu gniazda RJ45, jak również bezprzewodowo poprzez lokalną sieć WiFi. Dzięki temu nic Cię nie ogranicza w zakresie instalacji urządzenia.

Niezwykle prosta instalacja i konfiguracja sprawi, że będziesz cieszyć się profesjonalną jakością monitoringu już w kilka minut po wyjęciu kamery z pudełka. Wystarczy podłączyć kamerę do zasilania sieciowego (zasilacz w komplecie) i połączyć przewodowo z routerem lub z lokalną siecią WiFi, by z poziomu swojego smartfona cieszyć się monitoringiem w jakości HD 720p.

Najwyższej w tej klasie cenowej komponenty użyte do jej produkcji pozwolą na swobodne korzystanie ze wszystkich oferowanych przez nią funkcjonalności przez bardzo długi czas.

Monitoring w Twoim telefonie!

Sercem Twojego domowego systemu monitoringu będzie bezpłatna, polskojęzyczna aplikacja DVS Go! Dzięki niej Twój monitoring będzie w pełni osobisty - zawsze tam gdzie tego potrzebujesz.

Aplikacja pozwala na pełne zarządzanie wszystkimi funkcjami kamery. Między innymi umożliwia przeglądanie zdarzeń nagranych na kartę microSD którą możesz zainstalować w kamerze. Dodatkowo korzystając z funkcji zdalnego, 8 krotnego zoomu cyfrowego możesz zbliżyć obraz na interesujące Cię elementy, aby dostrzec jeszcze więcej. Wszystko to za pomocą jednego dotknięcia palcem, łatwo i prosto.

Już dziś przekonaj się jaką przewagę daje Ci monitoring z wykorzystaniem kamery IP WiFi DVS-MP2040T-IRW. Twórz harmonogramy nagrywania, ustawiaj detekcję ruchu i na bieżąco otrzymuj najważniejsze powiadomienia bezpośrednio na swój telefon komórkowy. Dokładnie tak jak tego potrzebujesz.

Skład zestawu:

W zestawie znajdziesz wszystkie niezbędne elementy potrzebne do instalacji, uruchomienia oraz konfiguracji:

- kamerę IP WiFi DVS-MP1040T-IRW
- antenę WiFi wysokiej czułości
- zasilacz sieciowy do kamery
- komplet akcesoriów montażowych
- instrukcję obsługi
- dostęp do dedykowanej aplikacji DVS go!

Specyfikacja techniczna

- zewnętrzna kamera IP WiFi
- rozdzielczość: FullHD 1 Mpx 1280x720p 30kl/s
- przetwornik obrazu: 1/2.9" SONY z procesorem HISILICON
- obiektyw: 4.0mm, kąt widzenia: 83°
- mikrofon
- głośnik
- promiennik podczerwieni (doświetlenie nocne): 30 metrów
- klasa szczelności: IP66
- detekcja ruchu
- slot na karty pamięci micro SD: do 128GB
- 8x zoom cyfrowy
- kompresja sygnału wideo: H.265
- zasięg WiFi: do 50 metrów w terenie otwartym
- zasilanie: 12VDC
- pobór prądu: max. 6W
- temperatura pracy: -20°C do +50°C
- wymiary: 65x65x180mm
- waga: 0.395kg

0