ALKAM SECURITY SP. Z O.O.

Zabezpieczenie kodem dostępu! Twój dom nigdy nie był lepiej chroniony, a to dzięki możliwości podglądu osób dzwoniących do drzwi. Nie czekaj i już dziś kup wysokofunkcjonalną stację bramową DVS-CP218EP! Już jutro będziesz mieć możliwość otwierania wejścia za pomocą klawiatury numerycznej i czytnika kart. Będziesz zachwycony gdyż cały proces będzie znacznie szybszy i przyjemniejszy. Stacja bramowa DVS-CP218EP to idealny produkt do zastosowań dla domów jednorodzinnych i małych firm. Duża funkcjona

Gwarancja: 24 miesięcy

DVS-CP218EP - zewnętrzna stacja bramowa 1,3Mpx, klawiatura, czytnik RFiD

DVS-CP218EP


529,99

PLN
Powiadom mnie o dostępności
  • DVS-CP218EP

Zabezpieczenie kodem dostępu!

Twój dom nigdy nie był lepiej chroniony, a to dzięki możliwości podglądu osób dzwoniących do drzwi. Nie czekaj i już dziś kup wysokofunkcjonalną stację bramową DVS-CP218EP!
Już jutro będziesz mieć możliwość otwierania wejścia za pomocą klawiatury numerycznej i czytnika kart. Będziesz zachwycony gdyż cały proces będzie znacznie szybszy i przyjemniejszy.
Stacja bramowa DVS-CP218EP to idealny produkt do zastosowań dla domów jednorodzinnych i małych firm. Duża funkcjonalność gwarantuje jakość według światowych standardów. Trwałość, niezawodność i szereg funkcji ułatwiają codzienną obsługę bramy wejściowej.

Kamera HD

DVS-CP218EP została wyposażona w kolorową kamerę HD 1,3Mpx z oświetlaczem podczerwieni opartym o diody LED. Szerokokątny obiektyw posiada kąt widzenia 120°, dzięki czemu może skutecznie pracować nawet w bardzo bliskiej odległości od obserwowanej osoby. Rozdzielczość HD w kamerach bramowych to nowość. Większość dostępnych kamer posiada 600 lub 700lini, to jest prawie dwa razy mniej niż oferowane przez nas kamery HD.
Diody podczerwieni umożliwią podgląd do 10m nawet w nocy. Osoba, która staje przed furtką będzie na ogół w odległości wyciągnięcia ręki, a ty bez problemu będziesz mógł rozpoznać jej twarz oraz to co ze sobą przyniosła.

Odporna na trudne warunki pogodowe!

Tworząc stację bramową DVS-CP218EP chcieliśmy aby była nie tylko funkcjonalna, ale również estetyczna. To ona będzie wizytówką Twojego domu. Goście, którzy przyjdą Cię odwiedzić pierwsze co zauważą, to właśnie stację bramową, a jak wiadomo zawsze liczy się pierwsze wrażenie. Dlatego jeśli chcesz zaimponować odwiedzającym, wybierz nasze sprawdzone produkty stworzone po to aby cieszyły oko.
Obudowa stacji bramowej została wykonana z utwardzonego stopu aluminium, który zapewnia bardzo dobrą odporność na wpływ czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Stacja jest przystosowana do montażu podtynkowego, ale można ja także zamontować natynkowo.

Szybki i łatwy montaż

Kamera cechuje się stosunkowo prostym procesem instalacji. Połączenie stacji bramowej z monitorem jest realizowane przy pomocy 4 przewodów. Do obsługi elektrozaczepu niezbędne jest użycie 2 dodatkowych przewodów.
Cechą charakterystyczną stacji bramowej są niewielkie wymiary co pozwala na zainstalowanie jej tam gdzie do dyspozycji mamy mało miejsca.
Jeśli posiadasz przynajmniej podstawową wiedzę z zakresu elektryki / elektroniki, to proces instalacji i konfiguracji przebiegnie szybko i sprawnie!
Otrzymasz również instrukcję obsługi, która ułatwi montaż i obsługę. Przed zabraniem się do montażu koniecznie zapoznaj się z jej treścią!

Skład zestawu:

W zestawie znajdziesz wszystkie niezbędne elementy potrzebne do instalacji, uruchomienia oraz konfiguracji:

- stacje bramową DVS-CP218EP
- komplet wtyków
- instrukcję obsługi (format PDF wysyłany mailem po zakupie)
- dodatkowy uchwyt, który pozwoli zamontować stację bramową pod kątem


Wszystkie elementy zestawu są fabrycznie nowe, w oryginalnych opakowaniach, niesformatowane i nie używane - dzięki temu masz pewność, że nikt przed Tobą nie użytkował produktów. Wybierz jakość gwarantowaną przez DVS Polska.

Specyfikacja techniczna

•Diody na podczerwień LED
•rozdzielczość 1,3Mpx
•Kąt widzenia 120° stopni
•możliwość otwarania drzwi za pomocą kodu dostępu oraz karta zbliżeniową
•Wejście DC 12V/15V
•pobór mocy 200mA max
•wymiary : 250 x 120mm
•Zasilanie dostarczane z jednostki wewnętrznej
•Temperatura robocza -40 ℃ ~ -50 ℃
•Klasa szczelności IP65 (wodoodporna)
•Montaż natynkowy i podtynkowy